Logo LAND-URBIA 2013

Združenie pre urbanizmus a územné plánovanie na Slovensku vypísalo súťaž na logo pre výstavu LAND-URBIA 2013. S potešením konštatujeme, že prišlo 11 súťažných obálok, reálne ich však bolo návrhov viac, pretože niektoré obálky obsahovali viac súťažných návrhov. Komisia zasadala 1.3.2013 a pracovala v zložení: Roberta Štepánková, Mária Horváthová, Lýdia Jergušová-Vydarená, Stanislav Harangozó a Bohumil Kováč. Porota na cenu nominovala tri návrhy, z ktorých nakoniec vybrala víťazný návrh, ktorý získava cenu ZUUPS v podobe diplomu a finančnej odmeny vo výške 200.-eur a navyše malé prekvapenie.
Víťazný návrh predložila Ing.arch. Zuzana Šuková s témou "Dve krajiny, jeden priestor pre život". Milá kolegyňa, srdečne Vám gratulujem k výbornému návrhu. Jednoduchosť a výpovednosť návrhu sú veľmi príjemné, hravé.

Odovzdávanie ocenení nominovaným návrhom i odovzdanie ceny víťaznému návrhu sa uskotoční 18.4.2013 o cca 10.00 hod. v areáli Výstaviska Agrokomplexu v Nitre v pavilóne F na ploche výstavy LAND-URBIA 2013, ktorá už bude prebiehať pod novým logom. Zároveň pozývame všetkých súťažiacich na otvorenie výstavy LAND-URBIA 2013, kde budú všetky súťažné návrhy vystavené. Počas výstavy ešte bude bežať hlasovanie návštevníkov výstavy "o cenu návštevníka AX" a po jej ukončení bude zverejnený "úspešný návrh". Autor "diváckeho návrhu" získa drobnú odmenu, ktorá mu bude odovzdaná na niektorej z akcií, ktúrú bude ZUUPS v roku 2013 organizovať.
Víťazný návrh si môžete pozrieť, pretože je v prílohe tohto textu.
Anna Dobrucká

Na stiahnutie: 
PrílohaVeľkosť
PDF icon Logo2.pdf667.85 KB